Wieloletnie doświadczenie właścicieli, wykwalifikowana kadra inżynierska oraz umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników pozwala nam na prowadzenie specjalistycznych prac budowlanych i remontowych.

Jesteśmy zorganizowani według wypracowanych i sprawdzonych przez lata standardów, które sprawiają, że nasze realizacje są trwałe, ekonomiczne, wykonanie zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i kończone w terminie.

Firma PESAM Sp. z o.o. Sp. K. jest działającym od 1991 roku przedsiębiorstwem budowlanym z powodzeniem realizującym inwestycje publiczne, mieszkaniowe i przemysłowe.

W 2005 roku firma uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000

Specjalizujemy się w budowie:

  • budynki mieszkalne wielorodzinne,
  • budynki i hale przemysłowe,
  • termomodernizacje i remonty budynków istniejących w tym także zabytkowych,
  • elementy specjalistyczne takie jak fundamenty czy konstrukcje wsporcze maszyn i urządzeń,
  • rozbiórki budynków i budowli.

Oferujemy solidne i profesjonalne wykonawstwo robót budowlanych z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych technologii. Naszym klientom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji procesu inwestycyjnego. Naszymi usługami przyczyniamy się do rozwoju wielu lokalnych i międzynarodowych firm, m.in. TC DĘBICA S.A. i TIKKURILA POLSKA S.A.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami z branży instalacji elektrycznych, wodno–kanalizacyjnej i wykończeniowej, dzięki czemu kompleksowo realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty architektoniczne.